TR / EN İletişim
Hakkımızda

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, tasarruf planları üzerine ürün geliştiren Benefit Global hizmet ettiği sektörün lideri olarak Dünyanın önde gelen sigorta şirketleri, Emeklilik ve banka gruplarıyla anlaşmalı olup, bünyesinde 9.000.000’un üzerinde müşteriye hizmet vermektedir. Türkiye’de bu alanda sigorta sektörüne getirmiş olduğu asistans ürünleri ve yenilikleri ile liderlik etmektedir.

Merkezi İstanbul’da bulunan Benefit Global , bireylerin günlük hayatlarında harcama yapmaktan kaçınamadıkları, kendileri ve yaşam standartları açısından kritik önem taşıyan hizmet ve ürünlerin alımlarında, onları bir satın alma sisteminin parçası haline getirmek yoluyla, bu hizmet ve ürünlere, toplumda genel kabul görmüş yüksek kalite ve marka standardı güvencesiyle, ücretsiz, cazip indirimlerle, ve uygun ödeme koşulları ile sahip olmalarını sağlayarak, yaptıkları harcamaların yükünü yok etmek ya da hafifletmek amacını vizyonu olarak kabul etmiş olup, yerel ve uluslararası sigorta, asistans ve hasar yüklenici şirketlere gelişmiş asistans hizmetleri sunarak, yüksek verimli, sorumlu ve sürdürülebilir tasarruf çözümleri vadetmektedir.

Benefit Global, hizmetlerini, yüksek kaliteli hastaneler, klinikler, Eczaneler, Teknik servisler, Mühendislik firmaları, Özel muayenehaneler, Veterinerler , Oto Bakım servisleri, Sağlıklı Yaşam Merkezleri, Halı Yıkama-Kuru Temizleme servisleri, Hukuksal Danışmanlık büroları ve Online olarak sunulan tarımsal ve zirai kontrol hizmetleri, Doktor değerleme, Diyetisyen ve Psikolog Hizmetleri ve çeşitli eğitim ve Kişisel Gelişim eğitimleri vb. Tasarruf Planları gibi daha birçok farklı alanda ücretsiz veya indirimli hizmetleri, Tüm Türkiye’de 5.600’ü aşkın anlaşmalı kurumdan oluşan dev hizmet sağlayıcı ağının etkin yönetimi ile gerçekleştiren bir asistans firmasıdır.

Benefit Global 7/24 verdiği bu hizmetler ile , maliyet kontrolü ve sayısız benzer asistans çözümleri yönetimi ile müşteriler ve hizmet sağlayıcılar ile sürekli yakın temasta bir koordinasyon üssü olarak hizmet verir. Kendi bünyesinde İki ayrı lokasyonda bulunan çağrı merkezi ve toplamda 67 çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Benefit Global verdiği eşsiz hizmet ve yılda 186.000 vakalık bir dosya hacmi ile sadece Türkiye’nin değil, Dünya’nın en kapsamlı ürün yelpazesine sahip asistans hizmetlerini sürdürmektedir.